Найкраще спорядження для силових тренувань у залі

Найкраще спорядження для силових тренувань у залі

08.02.2023

Без додаткового спорядження навіть у залі нікуди! Розповідаємо, що знадобиться та на що звернути увагу.

 

Силові тренування у залі – те, що допоможе привести тіло у форму та зробить мускулатуру рельєфною. Займаючись там, вам не знадобиться купувати тренажери чи обладнання, але спорядженням запастись знадобиться. Що саме слід купити і навіщо? Розповідаємо у статті!

Обтяжувачі для ніг та рук

Моделі для ніг передбачають сильне напруження стегнових та сідничних м'язів. Обтяжувачі для рук зміцнюють зап'ястя, плечовий пояс, спину. Також існують обтяжені жилети з можливістю регулювання розміру та обтяження. Вони дають додаткове навантаження на все тіло. Вони створюють додаткове навантаження під час тренування. Поступово збільшуючи їхню вагу, ви уникнете адаптації до вправ, коли ефективність тренувань знижується. Рекомендуємо звертати увагу на моделі, в яких можна змінювати вагу.

Кистьові еспандери

Основний критерій при виборі – жорсткість (вимірюється у кілограмах). Цей параметр показує, скільки зусиль треба докласти для стискання еспандера. Краще придбати два еспандери — із меншою жорсткістю для розминки та вищою для основного тренування. Снаряд з помірною жорсткістю можна використовувати протягом дня для розминки кистей, що затекли.

Оптимальний варіант – універсальні еспандери, представлені стрічками та силовими тросами. Це функціональні снаряди для покращення преса, рук, плечового пояса, грудних м'язів, ніг, спини. Еспандер-стрічка дозволяє повторювати звичні рухи із силових тренувань. Рівень навантаження відрізняється у стрічок з низьким, середнім та високим опором. Низьке та середнє підходить для початківців та любителів, для помірного навантаження після травми.

Атлетичні ремені

Атлетичний ремінь або пояс знижує навантаження на хребет, створює опору для ребер та поперекового відділу хребта у вправах з великою вагою. Носити пояс постійно не рекомендується – м’язи перестають повноцінно працювати.

Найбільш поширені вправи з атлетичним поясом:

  • присідання зі штангою;

  • станова тяга;

  • випади зі штангою;

  • підйом штанги над головою.

Зверніть увагу, що ремінь не повинен натирати та викликати біль під час тренувань. Оптимальні варіанти – поліефір та поліпропілен, вони міцні та еластичні. Ремені з бавовни, як правило, коштують дешевше, приємніше на дотик, але швидко зношуються. Замовляти таке обладнання краще у спеціалізованих магазинах, які пропонують якісний спортивний інвентар, наприклад, на нашому сайті.


 

Поділитися:

Останнє в розділі