Готуємося до пляжного сезону: найкращі вправи для тонкої талії

Готуємося до пляжного сезону: найкращі вправи для тонкої талії

12.04.2023

Як отримати тонку талію напередодні пляжного сезону? Розповідаємо у статті!

 

Натреновані м'язи в районі талії – це не лише гарний силует. Сильний корпус бере участь у більшості рухових процесів: допомагає бігати, стрибати, стояти, сидіти та піднімати тяжкості. Він сприяє збереженню здоров'я хребта, якого залежить загальний фізичний стан.

На об’єм талії впливають багато факторів, у тому числі генетика, анамнез перенесених захворювань та спосіб життя. Надлишок жирових відкладень навколо живота може підвищувати ризик захворювань, пов'язаних із зайвою вагою. Про те, як побудувати тіло своєї мрії, розповідаємо у статті!

Ефективна вправа №1: бічна планка

Одна з найефективніших вправ для опрацювання косих м'язів преса. Затримайтеся на 30 секунд і поміняйте бік. Можна посилити вправу, піднімаючи таз догори і повертаючи її у вихідне положення. Для спрощення на початковому етапі можна спиратися на ноги зігнуті в колінах.

Ефективна вправа №2: скручування в планці

Спробуйте ускладнити звичайну планку, додавши скручування. Прийміть вихідне положення, стоячи на прямих руках та носках ніг. Розгорніться вліво: опорна рука суворо під плечем, вільна витягнута вгору перпендикулярно до підлоги. Затримайтеся в цьому положенні на кілька секунд, поверніться до початкової позиції та повторіть з іншого боку.

Ефективна вправа №3: скручування нижньою частиною корпусу

Варіація, у якій задіяна нижня частина тіла. Можна виконувати з упору на прямих руках або передпліччя, якщо важко навантажувати зап'ястя. Встаньте в планку та розгорніть таз праворуч і назад. Верхня частина корпусу залишається нерухомою. Виконуйте скручування протягом 30 секунд, поступово збільшуючи інтервали.

Ефективна вправа №4: мертвий жук

«Мертвий жук» – відмінна вправа з багатьма різновидами рухів. Можна тримати ноги прямими чи зігнутими. Ляжте на спину, підніміть прямі ноги та руки та зафіксуйте тіло. Поверніться у вихідне положення. На початковій стадії спробуйте затриматись у статиці на 5–10 секунд. Можна використовувати обважнювачі для посилення навантаження.

Ефективна вправа №5: вправа «Супермен»

Ляжте на живіт, руки та ноги витягніть. При цьому шия має бути розслаблена, погляд направте в підлогу, а не вперед. Напружте м'язи кора, щоб стабілізувати хребет, одночасно підніміть ноги та руки на кілька сантиметрів, зберігаючи нейтральне положення голови та шиї. Затримайтеся на 3–5 секунд. Повільно поверніться у вихідне положення та повторіть 7–10 разів.

Ще кілька порад про те, як зробити талію тонкою та підготуватися до пляжного сезону

Жировий прошарок у районі живота приховує силует і міцні м'язи, навіть якщо вони є, а цільові вправи не сприяють її спалюванню. Тому, окрім фізичної активності, необхідно приділити увагу способу життя. У жінок більш високий рівень естрогену: жир активніше зберігається на стегнах, сідницях та в нижній частині живота – це еволюційний спосіб захисту репродуктивних органів.

 Насамперед, варто переглянути раціон, перейти на правильне харчування з адекватним балансом вуглеводів, жирів та білків, пити достатньо води. Для хорошого метаболізму необхідно вчасно їсти і достатньо спати, відмовитися від шкідливих звичок та зберігати побутову активність, наприклад, більше ходити пішки. Як варіант, перед тренуваннями можна використовувати добавки-жироспалювачі. Бажаємо удачі і нехай вам вдасться побудувати ідеальну фігуру.

Поділитися:

Останнє в розділі