5 найкращих способів спалювання жиру для жінок

5 найкращих способів спалювання жиру для жінок

12.08.2020

Ви дуже втомилися від програм схуднення, які не працюють і не допомагають у боротьбі із зайвою вагою? Спеціально для вас ми підібрали 5 найкращих способів боротьби із зайвим жиром, які дійсно працюють! А ще – ви можете почати втілювати їх у життя та будувати тіло своєї мрії одразу після того, як прочитаєте статтю!

5 кращих способів спалювання жиру для жінок

Ви дуже втомилися від програм схуднення, які не працюють і не допомагають у боротьбі із зайвою вагою? Спеціально для вас ми підібрали 5 кращих способів боротьби із зайвою жиром, які дійсно працюють! А ще – ви можете почати втілювати їх в життя і будувати тіло своєї мрії відразу після того, як прочитаєте статтю!

Використовуючи наведені нижче програми для схуднення, ви не боятиметеся, що якась із вправ надто складна і не відповідає вашому рівню фізичної підготовки. Це прості покрокові інструкції, які дають змогу досягти чудового результату, розроблені жінками для жінок.

Спосіб №1: домашні тренування для схуднення вдома


Тренування вдома набувають все більшої популярності у зв'язку з тим, що жінкам все важче викроїти час на похід до спортзалу. Також на збільшення кількості тренувань вдома у всьому світі вплинула пандемія коронавірусу. Більшість домашніх тренувань – звичайні фітнес-плани. Але домашні тренування для схуднення всього тіла – це унікальний комплекс вправ, який допомагає:

Спалювати більше калорій.

  • Активізувати метаболізм.
  • Просушувати м'язи і позбавлятися жиру в проблемних місцях.
  • Тренуватися за цією програмою доведеться тричі на тиждень. Докладніше про схему тренувального процесу та очікувані результати читайте тут.

Спосіб №2: LiveFit

LiveFit – унікальна програма тренувань, розроблена легендою фітнес індустрії Джеймі Міддлтон. Ця жінка надихає мільйони інших жінок у всьому світі. Вона щаслива мама двох дітей та фітнес-модель, яка вклала у програму тренувань LiveFit усю себе.

У цій неймовірній програмі тренувань, розрахованої на 12 тижнів, є всі необхідні рекомендації, щоб почати займатися із задоволенням зараз. Також Джеймі подбала про харчування своїх підопічних та розробила щоденні плани харчування, докладні рецепти смачних та низькокалорійних страв. Докладніше про програму тут.

Спосіб №3: HomeBody


HomeBody – одна із нових програм, розроблених на платформі Bodybuilding.com. Це – восьмитижнева програма, що включає силові тренування, кардіо, йогу, фітнес та пілатес. Вона стане чудовою альтернативою великому тренажерному залу. Займатися можна будь-де. Перевага програми те, що ваш тренер знаходиться поряд на кожному кроці та демонструє правильне виконання складних вправ. Таким чином, ваш тренувальний процес буде не гіршим, ніж будь-яке групове заняття в залі.

 

Спосіб №4: FYR (Find Your Reason)


Якщо ви давно цікавитеся фітнесом та бодібілдингом, то напевно знаєте, хто така Ханна Іден. Ця харизматична жінка розробила програму FYR (Find Your Reason), яка змінить не лише ваше тіло, а й ваше життя!

Тренування розраховані на 5 тижнів і підходять для початківців та фізично підготовлених жінок, які хочуть змінюватися. Але людям, у яких немає сильної мотивації, FYR від Ханни Іден можуть здатися виснажливими. Щоб втратити жир, доведеться багато працювати.

Спосіб №5: Transformed


Transformed – 12 тижнева програма, розрахована на те, що ви зможете схуднути та привести себе у форму. Вона включає тренування, а також плани здорового харчування, поради щодо зниження ваги і щотижневу мотивацію, щоб допомогти вам залишатися на вірному шляху і уникати пасток, які можуть зірвати ваш прогрес. Це не короткострокове вирішення проблеми, а повна трансформація у всіх сенсах цього слова!

Як покращити процес спалювання жиру?


Для прискорення спалювання жиру та активізації метаболічного процесу можна почати приймати спеціальні засоби – жироспалювачі. Вживати їх бажано перед початком тренування. Які жироспалювальні комплекси допоможуть вам побудувати струнке тіло і добре підготуватися до пляжного сезону?

  • Progress Nutrition L-carnitine 1000 mg – ефективний жироспалювач на основі амінокислоти карнітину, що перетворює жировий прошарок на енергію.
  • BioTech (USA) Carb-X –унікальний жироспалювальний комплекс на основі зеленої кави, хрому, екстракту білої квасолі. Прискорює метаболічний процес та сприяє трансформації жиру в енергетичний потенціал.
  • BioTech (USA) CLA 400 – потужний продукт на основі лінолевої кислоти, який не тільки має термогенний ефект, але й підтримує здоров'я важливих життєвих систем.

Сподіваємося, наші поради були корисними, і ви зможете збудувати тіло, про яке довго мріяли!

Поділитися:

Останнє в розділі