Найкращі добавки, які допоможуть нормалізувати метаболізм

Найкращі добавки, які допоможуть нормалізувати метаболізм

04.07.2023

Як регулювати метаболізм за допомогою харчових добавок? Розповідаємо у статті!

 

Деякі вітаміни та мінерали сприяють поліпшенню метаболізму. І більшість із них можна отримати з їжі. Ми склали список із 5 елементів, які допоможуть підтримати вагу. Перед застосуванням вітамінів для активізації обміну речовин слід проконсультуватися з лікарем. Високі дози деяких добавок можуть спричинити побічні ефекти, погіршити загальне почуття та призвести до передозування. Тому найбезпечніший спосіб споживати більше вітамінів та мінералів, які сприяють метаболізму – забезпечити здоровий, збалансований та різноманітний раціон.

Вітаміни групи В

Дефіцит одного з вітамінів групи B може вплинути на інші вітаміни групи, що і стає причиною порушеного обміну речовин.

  • B12 необхідний метаболізму білків і жирів.

  • Для коректної роботи метаболізму потрібен B6 та фолат.

  • B6 допомагає обмінними процесами білка.

  • Тіамін допомагає організму метаболізувати жири, білки та вуглеводи.

Здоровий обмін речовин гарантує, що організм використовує жири, білки та вуглеводи для енергії, а не відкладе їх як жир.

Вітамін D

Дослідники, які вивчали рівень вітаміну D та вагу у літніх жінок та дітей, виявили, що учасники з великою кількістю жиру мали низький рівень вітаміну D. Сьогодні дослідники не впевнені, чи сприяє низький рівень вітаміну D ожирінню, але деякі дані свідчать, що вітамін D може допомогти контролювати рівень цукру на крові. На відміну від інших необхідних вітамінів, люди можуть отримувати вітамін D із сонячного світла.

Кальцій

Дослідження 2010 року свідчить про те, що додавання до раціону продуктів, збагачених кальцієм у поєднанні з вітаміном D, сприяє зниженню ваги. Однак потрібні додаткові дослідження, щоб визначити, чи є споживання кальцію ефективною методикою схуднення.

Залізо

Тіло потребує заліза для здорового росту, розвитку, обміну речовин, нормального функціонування клітин та правильного функціонування гормональної системи. Залізо необхідне переносу кисню, тому за дефіциті елемента м'язи недоотримують достатньої кількості О2. М'язи з низьким вмістом кисню не можуть спалювати жир, відповідно – людина набирає зайву вагу.

Магній

Дефіцит магнію зупиняє хімічні реакції, необхідні для вироблення енергії в організмі. Саме вона запускає безліч реакцій, у тому числі метаболізм. Щоб отримати достатню кількість цього елемента, достатньо вживати спеціальну добавку, яку можна замовити на нашому сайті.

Бажаємо вам удачі та міцного здоров'я!

 

Поділитися:

Останнє в розділі