Як організувати харчування, яке допоможе втрачати більше жиру?

Як організувати харчування, яке допоможе втрачати більше жиру?

31.03.2023

У цій статті розповідаємо, як схуднути за допомогою правильного раціону.

Як організувати харчування, яке допоможе втрачати більше жиру?

Жироспалювання – це комплекс заходів, спрямованих на порятунок від підшкірного та вісцерального жиру. У стратегії позбавлення від жиру є два головні елементи – харчування та тренування. У цій статті звертаємо увагу на харчування і розповідаємо, яким воно має бути, щоб ви змогли побудувати фігуру своєї мрії.

Важливі правила харчування спалювання жиру: що обов'язково треба знати?

У програмі жироспаления грамотно побудований план харчування є найголовнішим елементом. Можна скільки завгодно проводити на велотренажері, займатися з обтяженнями, але якщо харчування не підлаштовано під цілі, якщо співвідношення БЖУ не вірне, то результату ви можете так і не побачити.

Необхідно вживати їжу з перервами не менше 3,5-4 годин невеликими порціями приблизно 300-400 грамів. Тобто кількість прийомів їжі за день може бути 3-5 разів і бажано в той самий час. Він буде змінюватись в залежності від розпорядку дня, того в скільки ви лягаєте і встаєте

Такий «графік» харчування потрібен, щоб «розігнати» метаболізм і завжди тримати його на високому рівні. Спочатку багато людей вважають, що не зможуть так, що це складно, незручно, надто багато, зрештою. Практика показує, що вже за тиждень такого режиму харчування організм повністю адаптується і сам вимагає їсти згідно з графіком.

Переглядаємо основні правила харчування

Дуже важливим є повне виключення всякого роду харчового сміття з розряду чіпсів, майонезу, всіх напівфабрикатів. Це ж стосується жирного, борошняного та солодощів. Можна вважати, що нічого страшного не станеться від однієї цукерки. Від однієї може й ні, але мало хто з нас може обмежити себе однією цукеркою на день. Тому процес жироспалювання передбачає суворе ставлення себе.

Також потрібно збільшення кількості продуктів з високим вмістом білка. Традиційну курку можна доповнити протеїном, він добре працює і дозволяє знизити вагу. Ця потреба диктується двома потребами. По-перше, при тренуваннях, націлених на жироспалювання та урізанні калорійності раціону, потрібно не дозволити організму худнути за рахунок м’язів, тому необхідно отримувати багато білка з продуктів, щоб м'язи могли відновлюватися. По-друге, продукти багаті на білок вимагають великої витрати енергії на їх засвоєння.

У жодному разі повністю не виключайте жири! Жири життєво необхідні організму, тому не потрібно намагатися повністю виключити їх – це може завдати непоправної шкоди здоров'ю. Насамперед, йдеться про Омега3 та Омега6.

Запам'ятайте, що вуглеводи – це не зло, а енергія, яка потрібна нашому організму для повноцінної роботи як розумової, так і фізичної. Приблизно 40% калорійності добового раціону має припадати на вуглеводи. Тобто. при жироспалюванні це близько 2 г на 1 кг ваги тіла. Однак потрібно звертати увагу на самопочуття, якщо енергії не вистачає – збільшіть кількість вуглеводів.

Сподіваємося, поради були корисними і ви зрозуміли, як організувати харчування, яке допоможе втрачати кілограми жиру та відчувати себе чудово!

Поділитися:

Останнє в розділі