Як не закинути займатися спортом: поради тренера

Як не закинути займатися спортом: поради тренера

01.02.2023

Не знаєте, як тренуватися правильно та регулярно? Професійні тренери мають ефективну мотивацію для кожного.

 

Навіть у відданих шанувальників спорту часом виникає бажання закинути тренування на кілька тижнів. Впевнені, що найбільша спокуса виникає під час відпустки, коли щодня хочеться насолоджуватися законним відпочинком, а не потіти у спортзалі. Проте зовсім переставати займатись — не найкращий варіант для тіла, над яким ви так старанно працювали. Професійні тренери впевнені – заняття спортом результативні лише за регулярності. Як мотивувати себе займатися навіть якщо зовсім не хочеться? Читайте у статті!

Поставте реалістичну мету і купіть якісне, красиве екіпірування

Мета надає сенсу будь-якому заняттю, у тому числі і тренуванням. Займатися спортом легше, коли є чітке завдання. Покращити фігуру, схуднути, пробігти напівмарафон — все залежить від ваших намірів. І коли захочеться здатися, згадайте, заради чого ви всі почали, — і у вас знову з'явиться бажання перевернути гори і досягти свого. А як ви пишатиметеся власною силою волі!

Пам'ятайте, що зручний функціональний одяг значно полегшує тренувальний процес. Зверніть увагу на те екіпірування, в якому ви почуваєтеся комфортно під час занять. Наприклад, у тренажерному залі краще уникати занадто короткого та відкритого одягу – так вам буде комфортно при виконанні вправ. Замовити якісні футболки та інші види одягу можна тут.

Знайдіть свого тренера

Тренер в першу чергу потрібен, щоб показати вам правильну техніку виконання вправ та скласти план тренувань, виходячи із ваших цілей. Кваліфікований спеціаліст стежитиме за точністю виконання тренувального плану та зможе скоригувати його у разі потреби без шкоди для вашої спортивної форми. До того ж, тренер з досвідом роботи легко визначить ваш потенціал. Витрати на послуги тренера завжди окупаються. Ви швидше досягнете результатів і зможете по праву собою пишатися. До того ж, професіонал не дасть лінуватися та ухилятися.

Введіть спорт у своє життя

Заняття спортом мають стати звичною справою. Щоб не було відмовок, полегшіть свою дорогу на тренування. Заздалегідь збирайте спортивну сумку та ставте її біля дверей. Тримайте в машині комплект форми – на випадок, якщо раптово захочете пробігтися або розім'ятися на спортивному майданчику. Складіть плей-листи під різні спортивні завдання: енергійні та бадьорі треки – для силових тренувань та кардіо, спокійні – для розтяжки. Музика зарядить вас енергією та асоціюватиметься зі спортом. З часом ви звикнете до того, що частина вашого життя займає спорт, і додаткові стимули вам вже не потрібні.

Не відмовляйтеся від участі у змаганнях та відпочинку

Змагання заряджають енергією та допомагають не здаватися. Коли ви стоїте перед лінією старту серед сотень тих, хто, як і ви, тренувався місяцями, щоб вийти і показати свій найкращий результат, ви відчуваєте неймовірні відчуття, які важко описати. Їх можна лише відчути. Навіть якщо ви не можете похвалитися олімпійськими результатами, змагання – це чудова спортивна мета та можливість довести собі, що ви можете більше.

Але при цьому не тренуйтеся через силу. Якщо вам зовсім не хочеться йти на тренування, прислухайтеся до організму і дайте йому перепочинок. Пам'ятайте, що перетренованість не призводить ні до чого хорошого. Час відпочинку потрібний для відновлення не тільки нашому тілу, а й психіці. Тренування через силу можуть підірвати мотивацію.

 

Поділитися:

Останнє в розділі