Як мотивувати себе займатися навесні?

Як мотивувати себе займатися навесні?

08.04.2023

Як мотивувати себе тренуватись навесні? Основними секретами ділимося у статті!

 

Повернутися у форму після зимової лінощів, схуднути до літа чи просто зарядитися силами? Незалежно від причин, які змушують вас розпочати займатися навесні, завжди потрібна правильна мотивація. Де і як її шукати, розповідаємо у статті!

Декілька важливих правил, які допоможуть не кинути тренування

Існують поширені помилки, через які багато хто кидає тренування, тільки-но почавши. Уникайте одноманітності. Чергуйте, наприклад, заняття бігом із силовими тренуваннями, робіть розтяжку тощо. Це урізноманітнить тренування, підвищить результативність і зробить заняття цікавішими. Хороший приклад спортивної різноманітності – кросфіт, суть якого – у циклічному чергуванні різних видів спорту (від бігу до гімнастики). Плюс до занять можна додати велосипед, басейн, спортзал.

Приймайте вітаміни та спеціальні спортивні добавки, які підвищують мотивацію, покращують концентрацію, стимулюють процес ліполізу. Наприклад, якщо хочете пострункішати до літа, перед початком тренувань можна випити карнітин, який прискорює перетворення жиру в енергію.

Починайте поступово. Щоб ейфорія від перших весняних тренувань не закінчилася так само швидко, як і почалася, починайте з невеликих навантажень та збільшуйте інтенсивність у безпечних пропорціях. Не ігноруйте розминку та розтяжку. Популярна помилка, через яку заняття можуть бути менш ефективними та навіть неприємними. Розминка та заминка дають багато переваг, у тому числі зменшують біль у м'язах після навантаження. Слідкуйте за здоровим харчуванням та сном. Не урізайте свій раціон, а зробіть його збалансованим. Почніть з того, щоб прибрати швидкі вуглеводи, замінивши їх фруктами та свіжими овочами. Намагайтеся вчасно лягати спати і навіть у вихідні прокидатися в один і той же час.

Навесні набагато простіше почати займатися спортом, ніж будь-якої іншої пори року. Ми втомилися від довгої зими та хочемо позитивних змін. Стимулюйте себе будь-якими доступними способами: знайдіть компанію, порадуйте себе новим гардеробом, поставте мету та відстежуйте рух до неї. І ця весна обов'язково стане для вас спортивною, а може, і зробить тренування частиною вашого життя.

Поділитися:

Останнє в розділі